516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun NTF 3000 bezdotykový čelní teploměr

Braun NTF 3000 bezdotykový čelní teploměr

Braun NTF 3000 bezdotykový čelní teploměr

50104108
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 850 Kč
Skladem na e-shopu

Teploměr funguje jak bezkontaktně, tak i v dotykovém režimu. Má přehledný podsvícený displej s barevným zbarvením podle naměřených hodnot.

Podrobné informace o produktu

Bezdotykový/čelní teploměr od společnosti Braun vás zaujme hned na první pohled. Jeho ergonomická rukojeť vám přesně padne do dlaně a elegantní zaoblené tvary jsou bezpečné i pro neposedné dětské ruce, aby nedošlo k žádnému zranění. Na čelní straně je umístěn přehledný kruhový displej, jenž vám velkými digitálními číslicemi ukáže aktuální naměřenou teplotu v jednotkách °C. Zařízení funguje jak bezdotykově, tak i v dotykovém režimu. První zmíněná možnost je ideální u měření teploty u malých dětí, které by jinak dotyk neznámého předmětu mohl rozrušit.

Podsvícený displej

Podle aktuálních naměřených hodnot dojde ke zbarvení displeje. Zelená barva znamená, že teplota je v normě. Žlutá symbolizuje zvýšenou teplotu a červená alarmuje horečku. Pokud potřebujete přístroj použít v noci, nemusíte rozsvěcovat světlo. Displej je podsvícený, abyste na něj přehledně viděli i za snížené viditelnosti. Pokud např. při měření dítěte jej nechcete vyrušovat, vypněte si akustická upozornění. Teploměr změří přesnou hodnotu již do pěti vteřin, abyste měli výsledky rychle a aktuálně k dispozici.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167300164

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.