516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun PRT 2000 digitální teploměr

Braun PRT 2000 digitální teploměr

Braun PRT 2000 digitální teploměr

50104104
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
449 Kč
Skladem na e-shopu

Teploměr s technologií Age Precision měří teplotu ještě přesněji nastavením věku uživatelů. Hodnoty vám ukáže na přehledném LED displeji.

Podrobné informace o produktu

Digitální teploměr od společnosti Braun disponuje patentovanou technologií Age Precision. Nastavte si před měřením svůj věk, podle něhož přístroj dokáže spolehlivěji změřit vaši aktuální teplotu. Rozdíly mezi naměřenými údaji u dětí a dospělých vás totiž dost možná překvapí. Přehledný LED displej, kde se naměřené hodnoty již po osmi sekundách ukážou, se poté zbarví jednou ze tří barev: zelenou, žlutou nebo červenou. Barva vám ihned napoví, jestli nemáte horečku a není potřeba dojít si k lékaři na vyšetření. Jako bonus se při vysokých naměřených teplotách ozve akustický signál, teploměr proto můžou využívat i lidé se zrakovým postižením.

Poslední naměřená hodnota

Teploměr je zakončen flexibilní ohebnou špičkou, která je zakulacená, aby nehrozilo riziko poranění. Tím, že se dá mírně ohnout, navíc eliminuje možnost poničení přístroje v důsledku neopatrného zacházení. Po zapnutí teploměru se na displeji zobrazí poslední naměřená hodnota. Pokud tedy zápasíte s nemocí a využíváte teploměr pravidelně několikrát denně, tato funkce vám poslouží k tomu, abyste měli přehled o tom, zda vám teplota narůstá, nebo konečně začíná klesat.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167200099

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.