Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry pánský holicí strojek

Elektronika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Vyzkoušejte nejúčinnější a nejpohodlnější strojek od společnosti Braun. Elektrický strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry nabízí dvě planžety Opti-Foil a dva zastřihovače: HyperLift&Cut s titanovou povrchovou úpravou zdvihá vousy, které rostou naplocho, zatímco zastřihovač Direct&Cut se poradí s vousy rostoucími různými směry. Zjemnění pokožky a zvýšené pohodlí zajistí ochranný SkinGuard.

Neuvěřitelným výkonem ohromí strojek také díky technologii SynchroSonic. Ta 160× za minutu kontroluje hustotu vousů a přizpůsobuje výkon 40 000 příčných střihů vaší aktuální potřebě.

Úžasně komfortní holení

Dokonalé a pohodlné oholení nabízí strojek díky systému MacroMotion: flexibilní desetisměrné hlavě 10 D, která kopíruje větší kontury vaší tváře. Menší výkyvy zase vyrovnává systém MicroMotion založený na tom, že jsou všechny střihací prvky samostatně uchycené a pohybují se nezávisle na sobě.

Vynikající ergonomie strojku je kromě perfektního povrchu rukojeti ještě posílená funkcí Braun MultiHeadLock, která vám umožní nastavit hlavu do jednoho z pěti úhlů, abyste mohli snadno a přesně oholit náročnější partie, jako je brada nebo horní ret.

Unikátní čisticí stanice

Strojek je voděodolný, takže ho můžete nejen oplachovat pod tekoucí vodou, ale také se plnohodnotně holit namokro – s pěnou či gelem, a to klidně ve sprše. Praktický je také dobíjecí akumulátor. Plné nabití trvá pouhou hodinu a strojek poté vydrží fungovat až 50 minut, přičemž dostatek výdrže na jedno oholení získáte již po 5 minutách nabíjení. O úrovni nabití, hygieně a stavu cestovního zámku vás informuje praktický LED displej.

Model 9290cc je doplněný o unikátní čisticí a nabíjecí stanici Clean&Charge na bázi alkoholu, která odstraní až 99,9 % mikrobů. Součástí balení je také praktické cestovní pouzdro a čisticí kartáček.