Braun Silk-épil 3 3-420 epilátor a zastřihovač

Elektronika

Značka: BRAUN
Základní epilátor s 20 pinzetami, 2 rychlostmi a praktickým světlem Smartlight. Součástí balení je i kompaktní zastřihovač se 3 nástavci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
952 ušetříte 238 Kč

Původní cena 1 190 Kč sleva 20%

O produktu

50108745

Epilátor Braun Silk-épil 3 3-420 se řadí k základnějším modelům, což se ale nijak negativně neprojevuje na hlavní výhodě těchto přístrojů: Zachytí i kratší a jemnější chloupky než vosk, takže pokožka je po dobu až 4 týdnů opravdu nádherně hladká.

Účinný a šetrný

Na vytrhávání chloupků nepřetržitě pracuje 20 pinzet. Aby byla epilace pohodlnější, je přístroj vybavený masážními válečky, které stimulují a masírují pokožku. Navíc máte na výběr ze dvou rychlostí. Účinnosti zase napomáhají hroty SoftLift, jež účinně zdvihají chloupky rostoucí naplocho a směrují je k pinzetám. Abyste nepřehlédli ani chloupek, posviťte si na ně praktickým světýlkem SmartLight.

Epilátor se napájí přímo ze sítě, nemusíte tedy řešit neustálé dobíjení. Součástí této edice je i praktický kompaktní zastřihovač vhodný například na oblast bikin. Délku střihu chloupků můžete regulovat pomocí tří nástavců. Bezpečnost zajistí zakulacené hroty zastřihovače.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.