Braun Silk-épil 5 SensoSmart 5-890 epilátor

Elektronika

Skladem na e-shopu

2499 ušetříte 51 Kč

Původní cena 2550 Kč, sleva 2%

O produktu

promo

Více informací k promo akci Garance vrácení peněz 60 dní s Braun naleznete v záložce Příbalový leták.

Zapomeňte na žiletku i na depilaci voskem či cukrovou pastou, kvůli které musíte nechtěné chloupky neustále nechávat dorůst. Epilátor Braun Silk-épil 5 5/890 SensoSmart si poradí i s velmi jemnými a krátkými chloupky a zajistí krásně hladkou pokožku až na 4 týdny.

Efektní, ale šetrná epilace

O vytrhnutí chloupků se stará 28 pinzet MicroGrip. Celý proces je velmi efektivní mimo jiné díky technologii SensoSmart – chytrý snímač neustále kontroluje, zda při epilaci vyvíjíte správný tlak, abyste jedním tahem při zachování plné bezpečnosti odstranili co nejvíce chloupků. Celý proces zpříjemňuje vestavěný vysokofrekvenční masážní systém a možnost zvolit jednu ze dvou rychlostí epilace – buď velmi jemnou, nebo velmi účinnou. Navíc můžete přístroj bez omezení používat ve vaně či ve sprše, pokud je pro vás příjemnější epilace namokro.

Tři přístroje v jednom

Epilátor se může proměnit v plnohodnotný holicí strojek – stačí vyměnit vysokofrekvenční masážní epilační hlavu za dodávanou holicí a zastřihovací hlavu. Na tu pak můžete připevnit ještě zastřihovací nástavec a chloupky pouze zkracovat.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.