Braun Silk-épil SensoSmart 7-890 epilátor

50108747

Elektronika

Skladem na e-shopu

3 499 ušetříte 291 Kč

Původní cena 3790 Kč, sleva 8%

O produktu

Zapomeňte na žiletku i na depilaci voskem či cukrovou pastou, kvůli které musíte nechtěné chloupky neustále nechávat dorůst. Epilátor Braun Silk-épil SensoSmart 7-890 si poradí i s velmi jemnými a krátkými chloupky a zajistí krásně hladkou pokožku až na 4 týdny. Navíc je součástí sady také praktický zastřihovač.

Efektní, ale šetrná epilace

O epilaci se stará 40 pinzet CloseGrip, jež na rozdíl od vosku zachytí chloupky krátké pouhých 0,5 mm. I chloupky, které rostou naplocho, se k pinzetám dostanou, a to díky hrotům SoftLift, jež je citlivě nadzdvihnou a nasměrují. Celý proces je velmi efektivní mimo jiné díky technologii SensoSmart – chytrý snímač neustále kontroluje, zda při epilaci vyvíjíte správný tlak, abyste jedním tahem při zachování plné bezpečnosti odstranili co nejvíce chloupků. Dokonalý kontakt s pokožkou pak udržíte za všech okolností, protože výkyvná hlava epilátoru dokonale kopíruje kontury vašeho těla.

Celý proces zpříjemňuje vestavěný vysokofrekvenční masážní systém a možnost zvolit jednu ze dvou rychlostí epilace – buď velmi jemnou, nebo velmi účinnou. Navíc můžete přístroj bez omezení používat ve vaně či ve sprše, pokud je pro vás příjemnější epilace namokro. V závislosti na depilované oblasti také oceníte nástavec na citlivou depilaci v obličeji a nástavec pro maximální kontakt s pokožkou pro rychlou epilaci.

Epilátor je pochopitelně bateriový, a tedy bezdrátový. Pouhé dvě hodiny nabíjení stačí na až 50 minut používání. Abyste nepřehlédli ani chloupek, posviťte si na ně praktickým světýlkem SmartLight.

Tělový zastřihovač 3v1

Součástí této edice je také špičkový zastřihovač pro péči o tělo Silk-épil 3v1. Ten obsahuje zastřihovací hlavy na obličej a na oblast bikin a dva vodicí hřebeny.

Parametry
Značka Braun
EAN 4210201190349

Kategorie produktu