Braun Silk-épil SensoSmart 9-990 epilátor

Elektronika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

4950

O produktu

Zapomeňte na žiletku i na depilaci voskem či cukrovou pastou, kvůli které musíte nechtěné chloupky neustále nechávat dorůst. Epilátor Braun Silk-épil SensoSmart 9-990 si poradí i s velmi jemnými a krátkými chloupky a zajistí krásně hladkou pokožku až na 4 týdny. Jde o nejvyšší model, který je navíc v této edici doplněný o obzvlášť bohaté příslušenství v balení.

Efektní, ale šetrná epilace

O epilaci se stará 40 pinzet MicroGrip, a protože je epilační hlava až o 40 % širší než u jiných epilátorů značky Braun, je celý proces mnohem rychlejší. Epilace je velmi efektivní mimo jiné díky technologii SensoSmart – chytrý snímač neustále kontroluje, zda při epilaci vyvíjíte správný tlak, abyste jedním tahem při zachování plné bezpečnosti odstranili co nejvíce chloupků. Dokonalý kontakt s pokožkou pak udržíte za všech okolností, protože výkyvná hlava epilátoru precizně kopíruje kontury vašeho těla.

Celý proces zpříjemňuje vestavěný vysokofrekvenční masážní systém a možnost zvolit jednu ze dvou rychlostí epilace – buď velmi jemnou, nebo velmi účinnou. Navíc můžete přístroj bez omezení používat ve vaně či ve sprše, pokud je pro vás příjemnější epilace namokro. V závislosti na depilované oblasti také oceníte nástavec na citlivou depilaci v obličeji a nástavec pro maximální kontakt s pokožkou pro rychlou epilaci.

Epilátor je pochopitelně bateriový, a tedy bezdrátový. Pouhé dvě hodiny nabíjení stačí na až 50 minut používání. Abyste nepřehlédli ani chloupek, posviťte si na ně praktickým světýlkem SmartLight.

Mimořádně bohatá sada příslušenství

Edice SensoSmart 9-990 patří k tomu nejlepšímu, co Braun nabízí, a kromě zmíněných tří depilačních nástavců máte k dispozici ještě celou řadu hodnotného příslušenství. Epilátor se může proměnit v plnohodnotný holicí strojek – stačí vyměnit vysokofrekvenční masážní epilační hlavu za dodávanou holicí a zastřihovací hlavu. Na tu pak můžete připevnit ještě zastřihovací nástavec a chloupky pouze zkracovat.

Dále můžete epilační hlavu vyměnit za nástavec pro příjemnou hloubkovou masáž, jež napomáhá cirkulaci krve a zlepšuje vzhled pleti, nebo jeden ze dvou kartáčků – pro jemný peeling a pro hloubkový peeling, který snižuje riziko zarůstání chloupků.