Braun Silk expert Pro 3 PL3111 IPL epilátor

50113596

Elektronika

Skladem na e-shopu

7 999 ušetříte 3000 Kč

Původní cena 10999 Kč, sleva 27%

O produktu

Odstraňování chloupků se v dnešní době stalo standardem, to ale celý proces nedělá o nic méně komplikovaným. Tedy až donedávna. Dřív jste si mohli vybrat mezi častým – klidně i každodenním – holením žiletkou, bolestivou domácí epilací „pinzetovým“ epilátorem, nebo nákladnou a bolestivou voskovou či cukrovou depilací ve specializovaném salonu, jež vyžaduje nepohodlné dorůstání a jejíž účinky vydrží nanejvýš několik týdnů. S epilátorem Braun Silk-expert Pro 3 PL3111 přichází další cesta, která je dlouhodobě účinná i komfortní: domácí IPL epilace.

Intenzivní pulsní světlo (IPL) pronikne k chloupku a způsobí, že po ošetření vypadne. Jde o téměř bezbolestnou, ale zároveň velmi účinnou metodu, jak se chloupků zbavit na dlouhou dobu.

Vysoký výkon a pohodlné použití

Dermatologicky akreditovaný epilátor se dokonale přizpůsobí konkrétním potřebám vaší pokožky. Snímá její odstín pomocí senzoru SensoAdapt a přizpůsobuje výkon přístroje tak, aby byla epilace účinná, ale šetrná. Pracuje se třemi stupni intenzity záblesku. Pokud by vám ošetření přesto bylo nepříjemné, můžete navíc vybírat ze dvou hlavních režimů: standardního a šetrného.

I rychlost ošetření má více variant. Klouzavý režim spouští více záblesků rychleji po sobě a hodí se na ošetření větších ploch. Přesný režim oceníte při práci na menších a citlivějších oblastech. V takovém případě se vám může hodit i menší, přesná hlava – přímo určená na oblast obličeje, bikin či podpaží.

Dlouhá životnost a strojek Venus jako dárek

Pořízení IPL epilátoru zpravidla bývá nákladnější, jde ale o dlouhodobou investici. Se životností 300 000 záblesků (o pětinu více, než nabízely předchozí generace Silk-expert 3) nabízí epilátor ekvivalent 16 let ošetřování. Přístroj se napájí ze sítě, takže nemusíte řešit výměnu baterií ani nabíjení. Jako dárek k němu dostanete holicí strojek Venus Smooth a praktické pouzdro, jež slouží k přepravě a skladování.

Hlavní vlastnosti:

  • životnost 300 000 záblesků
  • 3 stupně intenzity
  • automatický senzor SensoAdapt
  • dva režimy rychlosti (rychlý klouzavý, přesný)
  • dva režimy výkonu (standardní, šetrný)
  • holicí strojek Venus Smooth a pouzdro jako dárek

Parametry
Značka Braun
EAN 4210201211150
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější