Elektronika

Braun Silk expert Pro5 PL5117 IPL epilátor

Značka: BRAUN

Braun Silk expert Pro5 PL5117 IPL epilátor zajistí viditelné snížení růstu chloupků až na 6 měsíců. Díky výkonu 400 000 světelných pulzů zvládnete nohy ošetřit za méně než 5 minut.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Braun Silk expert Pro5 PL5117 IPL epilátor

50128279

Úvod

Zbavte se nepříjemných chloupků nadlouho a užijte si hebkou pokožku! Braun Silk expert Pro5 PL5117 IPL epilátor zajistí viditelné snížení růstu chloupků až na 6 měsíců. K tomu abyste mohly dát brzy sbohem každodennímu holení je tu výkon 400 000 světelných pulzů i inovovaná ergonomie pro Vaše pohodlí. Nový epilátor Silk expert Pro5 je o čtvrtinu lehčí než předchozí model a lépe padne do ruky.

Nejnovější generace IPL

Silk expert Pro 5 patří k nejnovější generaci IPL od firmy Braun. Má výkon 400 000 světelných pulzů a je 2x rychlejší než předchozí Silk expert 5. Díky tomu můžete po pokožce plynule přejíždět, což je výhodné zvláště pro velké plochy. Nohy tak zvládnete ošetřit za méně než 5 minut i při nejnižší úrovni energie.

Účinné a přesné řešení pro menší oblasti

Silk expert Pro 5 je vybaven přesnou hlavou, která je vhodnější pro menší či hůře dostupné oblasti v obličeji, linii bikin či podpaží.

Optimální rovnováha účinnosti a bezpečnosti

Silk expert Pro5 je vybavený senzorem pokožky SensoAdapt™ (s ochranou před UV zářením). Při ošetření nepřetržitě vyhodnocuje tón Vaší pokožky a podle toho řídí intenzitu záblesku. *

Braun Silk expert Pro5 PL5117 IPL epilátor2xx

Hlavní vlastnosti:

  • rychlá, účinná a bezpečná technologie IPL
  • řídí intenzitu záblesku podle tónu pokožky
  • viditelné snížení růstu chloupků až na 6 měsíců
  • 400 000 světelných pulzů – o 30 % více než předchozí Silk expert 5
  • nový kompaktní design
  • o 25 % lehčí než předchozí model

Braun Silk expert Pro5 PL5117 IPL epilátor2x

Klinicky a dermatologicky testováno

Technologie IPL, která je klinicky otestována jako bezpečná pro Vaši pokožku, byla dermatologicky akreditována přední mezinárodní dermatologickou organizací (Skin Health Alliance). 

Tabulka odstínu pokožky a typu chloupků

Braun Silk-expert IPL je nejúčinnější u světlých až středních odstínů pokožky, s chloupky od přirozeně blond po tmavě hnědé nebo černé. Velmi světlé, rezavé, šedé nebo bílé chloupky obsahují menší množství melaninu pro absorbování světla.


Složení

Součástí sady je přesná hlava, luxusní pouzdro a holicí strojek Venus.

*Technologie sdílená se společností Cyden.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.