BRITA Elemaris XL Meter filtrační konvice 3,5 l černá

Ostatní

Značka: BRITA
Velká konvice na filtrování vody BRITA Elemaris XL v černé barvě využívá k filtraci vody vodní filtry BRITA MAXTRAplus. Balení obsahuje filtrační konvici spolu s 1 vodním filtrem Pure Performance.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
879

O produktu

50133881

Chcete přeměnit vaši běžnou kohoutkovou vodu v čistější, zdravější a chutnější? Pohodlným řešením je filtrační konvice! Elegantní a stylová velká konvice v černé barvě přijde vhod i početnějším rodinám. Využívá filtr BRITA MAXTRAplus Pure Performace, který odstraní z vody nejen hrubé nečistoty, ale také vodní kámen, těžké kovy, chlór, pesticidy a další látky negativně ovlivňující chuť vody. Celkový objem konvice je 3,5 l a objem přefiltrované vody je 2,2 l (objem spodní části konvice). Celý objem horní části konvice (1,3 l) se přefiltruje během 6 minut.  Důmyslné průtočné víčko, které se pod proudem vody otevře, usnadňuje plnění konvice - naplníte ji pohodlně jednou rukou. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajistí, že vám ani plná konvice nevyklouzne. Chytrý digitální ukazatel Brita Meter za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.

Hlavní vlastnosti:

 • filtrační konvice vám zajistí čistější a chutnější kohoutkovou vodu
 • jedinečný systém MAXTA FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
 • praktické plnění jednou rukou díky průtočnému víčku
 • celkový objem 3,5 l
 • objem přefiltrované vody 2,2 l
 • ideální i pro početnější domácnost
 • lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou víčka)
 • balení obsahuje filtrační konvici s 1 filtrem BRITA MAXTRAplus Pure Performance

BRITA Elemaris XL Meter filtrační konvice 3,5 l černá3

Ryze přírodní technologie filtračního systému

Filtrační technologie filtrů BRITA Pure Performance MAXTRAplus je založena na ryze přírodní technologii: korpus filtru je vyroben z recyklovatelného plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Snadno tak v pohodlí domova získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, ale umožňuje také plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy nebo čaje, a je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost.

Filtrační patrona BRITA MAXTRAplus Pure Performance: 

 • odstraní z kohoutkové vody nečistoty
 • vylepšuje chuť a vůni vody
 • redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen)
 • vhodná pro lokality s měkkou a středně tvrdou vodou
 • kapacita filtru je 100 l vody (vydrží až 4 týdny užívání)

img

Jak funguje filtrování vody s filtry BRITA Pure Performance MAXTRAplus?

Nefiltrovaná pitná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí. Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.