Buddy Toys BBT 3030 Kostka Discovery

Péče o dítě

Značka: BUDDY TOYS
Kostka Discovery od Buddy Toys poslouží dětem k zábavě i učení se nenáročnou formou. Děti při hraní poznávají barvy, tvary i zvířátka.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099471

Pro správný a přirozený motorický vývoj dítěte je třeba volit od určitého věku účelové hračky, které zábavnou formou pomáhají batolatům prozkoumávat, objevovat a učit se. Přesně k tomuto účelu slouží velká kostka Discovery od společnosti Buddy Toys. Jejich šest stran je poseto pohádkovými motivy, zvířátky a tlačítky, u nichž se dítě zabaví na celé odpoledne.

Pro děti od šesti měsíců

Kostka je vybavena zvukovým a hudebním doprovodem. Pro její plnou funkčnost vložte dovnitř tři AA baterie, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť. Pomůcka je určena pro děti od šesti měsíců, u kterých stimuluje zvídavost a formou hry je učí rozpoznávat tvary, zvířátka a barvy.

Na jednotlivých stranách kostky jsou umístěna tlačítka zvířat, otočný váleček s korálky a motivem oceánu či pestrobarevné otočné kolečko a tlačítka hmyzu s klikatou dráhou. Pomůcka je vyrobena z nezávadného plastového materiálu. Jednotlivé části se nedají rozložit, nehrozí proto, že by dítě omylem polklo či vdechlo např. malý kousek hračky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.