Čaje a čajové směsi

Biogena Tea2O Černý rybíz + Acai porcovaný čaj 20x2,5 g

Značka: BIOGENA

Ovocno-bylinný čaj s nevšední lahodnou chutí. Šípky, ibišek a černý rybíz vytváří nápoj tmavě červené barvy se sytým aroma černého rybízu a nádechem višně.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Biogena Tea2O Černý rybíz + Acai porcovaný čaj 20x2,5 g

50077686

Úvod

Ovocno-bylinný čaj s nevšední lahodnou chutí. Šípky, ibišek a černý rybíz vytváří nápoj tmavě červené barvy, který má syté osvěžující aroma černého rybízu s nádechem višně. Na jazyku se rozehrává variace chutí od sladké, přes jemně nahořklou až kyselou. Směs je obohacena šťávou z exotického ovoce açaí. Tyto purpurové plody původem z Amazonie voní a chutnají po čokoládě a lesním ovoci.


Složení

Šípek plod, ostružiník list, ibišek květ, černý rybíz plod 16 %, aroma, açaí plod – extrakt 1 %.

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.


Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.