Čaje a čajové směsi

Biogena Tea2O MAXI 60 sáčků

Značka: BIOGENA

Paleta lákavých chutí a vůní v šesti ovocných variacích, které jsou doplněné bylinami a exotickým ovocem aronií, acai či schizandrou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Biogena Tea2O MAXI 60 sáčků

50076727

Úvod

Dárková kolekce ovocných a bylinných směsí v elegantním balení. Broskev, hroznové víno nebo mandarinka a paleta lákavých chutí a vůní v šesti ovocných variacích, které jsou doplněné bylinami a exotickým ovocem aronií, acai či schizandrou.


Složení

  • Broskev – bacopa: Jablko plod, šípek plod, pomeranč oplodí, aronie plod, aroma, ostružiník list, kyselina citronová, čekanka kořen, bacopa nať 1 %, broskev plod – extrakt 0,01 %.
  • Zázvor – mandarinka: Aronie plod, zázvor oddenek 22 %, šípek plod, ostružiník list, aroma, čekanka kořen, kyselina citronová, mandarinka oplodí 2 %.
  • Brusinka – Pitahaya: Ibišek květ, šípek plod, aroma, pomeranč oplodí, ostružiník list, jablko plod, brusinka plod 2 %, pitahaya plod 0,01 %.
  • Černý rybíz – acai: Šípek plod, černý rybíz plod 20 %, ibišek květ, ostružina list, aroma, acai plod – extrakt 1 %.
  • Vinná réva – withania: Jablko plod, šípek plod, vinná réva list 12 %, aroma, citronová tráva list, kyselina citronová, vinná réva plod – extrakt 1 %, withania kořen 1 %.
  • Grep – schizandra: Rooibos, citronová tráva list, citron oplodí, aroma, limetková šťáva, grep plod – extrakt 3 %, zázvor oddenek, schizandra plod 1 %. 

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.


Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.