844 909 909|info@drmax.cz

Cannaderm Atopos mycí pěna 180ml

Cannaderm Atopos mycí pěna 180ml

50002039
Kosmetika
235 Kč 258 Kč

Mycí pěna pro jemné, šetrné mytí suché a citlivé pokožky dospělých.

Podrobné informace o produktu

Cannaderm
Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Atopos mycí pěna
Atopos mycí pěna pro jemné, šetrné mytí suché a citlivé pokožky dospělých. Přírodní receptura s velmi šetrnými mycími látkami vyhovuje pro extra šetrné mytí pokožky s projevy atopického ekzému a lupénky. Mycí pěna jemně, ale účinně odstraňuje povrchové nečistoty z pokožky bez podráždění nebo vysoušení. Vhodná i pro mytí obličeje a očních partií. Pokožka je po umytí vláčná, jemná a zklidněná.

Hlavní látky:
bioaktivní konopný olej, grepová semínka, panthenol

Použití:
Před každým použitím protřepejte! Malé množství pěny naneste vlhkýma rukama na pokožku, rozetřete krouživými pohyby a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Pouze pro dospělé a děti starší 12 let.

Složení:
Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (and) Lauryl Glucoside, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerin, Panthenol, Citrus Grandis Extract, Inositol, Salvia Triloba (and) Salvia Officinalis Leaf Extract

Balení:
180 ml

Zdroj: cannaderm.cz

Parametry produktu

Značka Cannaderm Produktová řada Atopos
Použiji na Tělo Bio Ano
Forma Pěna EAN 8594054233078

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.