844 909 909|info@drmax.cz

Cannaderm regeMa balzám 7ml

Cannaderm regeMa balzám 7ml

50058542
Kosmetika
136 Kč 146 Kč

regeMa balzám pro celodenní ošetřování pokožky a rtů.

Podrobné informace o produktu

Cannaderm
Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

regeMa balzám 7ml
regeMa balzám pro celodenní ošetřování pokožky a rtů. RegeMa je ideální na cesty jako univerzální regenerační balzám pro děti i dospělé, pro těhotné i kojící ženy.

Hlavní látky:
Bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, máslovník, čištěný včelí vosk

Použití:
Balzám jemně vetřete do pokožky nebo sliznice rtů v místě potřeby specifické péče (např. suché drsné plochy, záděry, praskliny, otlaky atp.). Aplikaci opakujte několikrát denně dle potřeby. Balzám je možné používat celoročně a dlouhodobě.

Složení
Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Abies Sibirica Oil, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Lecithin, Salvia Triloba (and) Salvia Officinalis Leaf Extract

Balení:
7 ml

Zdroj: cannaderm.cz

Parametry produktu

Značka Cannaderm Použiji na Rty
Bio Ano Forma Balzám
EAN 8594054230497

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.