844 909 909|info@drmax.cz

Cannaderm regeMa krém 50g

Cannaderm regeMa krém 50g

50057535
Kosmetika
179 Kč

regeMa balzám pro celodenní ošetřování pokožky a rtů.

Podrobné informace o produktu

Cannaderm
Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

regeMa krém 50g
regeMa krém s výrazným regeneračním účinkem pro pokožku se specifickými nároky na péči. RegeMa je vhodná pro děti i dospělé, snadno se roztírá, rychle zvláčňuje pokožku a výrazně urychluje její regeneraci.

Hlavní látky:
Bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, arnika, echinacea, kafr.

Použití:
Krém jemně vetřete do pokožky v místě potřeby specifické péče (např. ložisko ekzému, praskliny, proleženiny, čerstvá jizva, kožní problémy při diabetu atp.). Aplikaci opakujte několikrát denně dle potřeby. Nenanášejte na sliznice ani na otevřené rány.

Složení
Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Arnica Montana Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Echinacea Purpurea Extract, Stearic Acid, Panthenol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Abies Sibirica Oil, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Camphor, Xanthan Gum, Lecithin, Lactic Acid, Argentum

Balení:
50 g

Zdroj: cannaderm.cz

Parametry produktu

Značka Cannaderm Bio Ano
Forma Krém EAN 8594054230480

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.