Canpol babies Symetrické silikonové dudlíky 6–18 měsíců 2 ks Light touch růžové

Péče o dítě

Lehoučké dudlíky Canpol babies bez BPA jsou určeny pro děti od 6 do 18 měsíců. Nedeformují skus a mají pozitivní vliv na vývoj dutiny ústní.
Skladem na e-shopu
159

O produktu

50129518

Dopřejte svému děťátku ten nejpřirozenější dudlík! Canpol babies dudlíky light touch jsou malé, lehké, neobsahují BPA a zabraňují deformaci patra a skusu dítěte. Speciálně profilovaný tvar plochého štítku omezuje kontakt materiálu s obličejem dítěte a minimalizuje tak riziko podráždění pokožky kolem úst miminka. Gumička dudlíku je vyrobena z měkkého silikonu, je zcela transparentní a bez chuti. Vyžaduje menší úsilí při sání, takže rychle uklidňuje a zajišťuje pohodlí děťátka. 93 % neurologopedů, kteří se zúčastnili výzkumu* potvrzuje, že speciálně profilovaný tvar plochého štítku má pozitivní vliv na vývoj ústní dutiny dítěte.

Canpol babies Symetrické silikonové dudlíky 6–18 měsíců 2 ks růžové9

Atraktivní design a praktická údržba

Roztomilá kolekce ROYAL BABY pro všechny malé prince a princezny je inspirovaná nejnovějšími trendy. Nabízí moderní a transparentní odstíny a designové provedení. Bezpečnostní kroužek v dudlíku pevně drží, usnadňuje dítěti pohodlný úchop a rodičům připevnění klipu nebo řetízku na dudlík. Dudlíky jsou baleny ve sterilizační kapsli, díky které je lze vydezinfikovat v mikrovlnné troubě za pouhé 2 minuty. Dopřejte sobě i miminku maximální komfort bez starostí.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks dudlíků pro děti 6 – 18 měsíců
  • zabraňují deformaci skusu miminka
  • pozitivní vliv na vývoj dutiny ústní
  • sterilizační kapsle umožňuje rychlou sterilizaci v mikrovlnné troubě
  • bez BPA

*na základě výzkumu 25 neurologopedů


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.