Carnitin+HCA Thermoslim

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

L-Carnitin + HCA Thermo slim je speciální velmi účinná kombinace několika přírodních látek, které mají výrazný účinek při redukci tukové tkáně a omezování ukládání tuků. Štěpení tuků je podporováno několika cestami. Prostřednictvím L-Carnitinu, který má zásadní význam v přenosu mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou využity pro tvorbu energie a termogenního účinku kofeinu a synefrinu. Kofein působí jako stimulátor cenrálního nervového systému, mírně zvyšuje tělesnou teplotu a způsobuje lepší prokrvení tkání. Spolu se synefrinem, získávaným z kůry citrusového plodu Citrus aurantium, který patří mezi přírodní alternativu efedrinu, se podílí na zrychlení metabolizmu, které také přispívá k intenzivnějšímu odbourávání tuků. Extrakt tropické rostliny Garcinia cambogia, která obsahuje kyselinu hydroxycitrónovou, napomáhá omezovat ukládání tuků. Na kofein a teofylin bohatý extrakt zeleného čaje zajišťuje lepší prokrvení orgánů a stimulaci nervového systému. Nejvýznamnější složkou zeleného čaje jsou tzv. polyfenolové antioxydanty, které snižují riziko vzniku nádorových a cévních onemocnění.
  • Štíhlá linie a formování postavy
  • Termogenní směs bylinných extraktů
  • Přírodní síla pro hubnutí
Obsah účinných látek v 1 l:
L-carnitin 50 000 mg, HCA (kyselina hydroxycitrónová) 25 000 mg, vitamin C 10 000 mg, inositol 2500 mg, kofein 2000 mg, vitamin B5 2000 mg, zelený čaj 1500 mg, synefrin 500 mg, chróm (Cr3+) 10 mg

Obsah účinných látek v 1 dávce (20 ml):
L-carnitin 1 000 mg, kyselina hydroxycitrónová 500 mg, vitamin C 200 mg, inositol 50 mg, kofein 40 mg, vitamin B5 40 mg, zelený čaj 30 mg, synefrin 10 mg, chróm (Cr3+) 0,2 mg

Příchuť:
Yellow Grapefruit

Dávkování:
20 ml denně, nejlépe rozdělit 2 x denně, pro přesné dávkování použijte odměrku 

Způsob použití:
Nápojový koncentrát možno zředit studenou vodou (doporučený poměr 1 : 8). Před použitím obsah lahve protřepte.

Upozornění:
Vhodné pro sportovce a při zvýšené tělesné zátěži. Neobsahuje dopingové látky. Přirozenou vlastností výrobku je usazování bílé vrstvy vápníku na dně lahve, která může po delší době vytvořit krustu. Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem do 6 let!

Skladování:
Skladujte v uzavřeném obalu a na suchém místě při teplotě 5 – 20 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Balení:
500 ml (12 x 25 ml)

Zdroj: www.sportwave.cz

Parametry