Cheeky Panda Kapesní ubrousky 3-vrstvé 8 balení

Hygienická pomůcka

5.0
Ekologické a jemné kapesníčky pro každodenní použití. Vyrobené z hedvábně hladkých vláken bambusu, která nejsou bělena ani parfémována. Hypoalergenní.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

49

O produktu

50115846

Ekologické a jemné kapesníčky pro každodenní použití. Cheeky Panda Kapesní ubrousky jsou hypoalergenní. Jsou vyrobené z hedvábně hladkých vláken bambusu, která nejsou bělena ani parfémována. Jejich složení je šetrné k pokožce i k přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní bambus působí jako zvlhčující prostředek šetrný k pokožce
  • přirozeně hypoalergenní – bambusová tkáň vytváří méně prachu, což snižuje podráždění lidí, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí sennou rýmou
  • neobsahuje prach, parfemaci, bělidla ani jiné alergeny

Bambus chrání stromy

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Kulatější a delší vlákna bambusu vytvářejí hedvábně hladkou a silnou tkáň. Na rozdíl od stromů je bambus trávou, která se regeneruje z vlastních kořenů a nevyžaduje žádné hnojení ani novou výsadbu. Bambus absorbuje až o 35 % více uhlíku a produkuje o 30 % více kyslíku než stromy během jeho růstu. Jako plodina roste třicetkrát rychleji než stromy, což z něj činí nejudržitelnější zdroj na trhu. Nahrazení stromů bambusem při výrobě papíru zachrání nespočet stromů a pomůže přibrzdit odlesňování krajiny, jednu z příčin globální změny klimatu.

 


Složení

100% čistý panenský bambusový papír bez chemie.

O značce

Značka The Cheeky Panda vyrábí jednorázové hygienické produkty jako jsou kapesníčky, utěrky a toaletní papír. K jejich výrobě používá bambus, jako surovinu, která je šetrná k pokožce i k přírodě. Na rozdíl od stromů se dá totiž bambus sklízet již rok od poslední sklizně. Produkty značky The Cheeky Panda se pyšní certifikáty VeganCruelty Free a FSC. The Cheeky Panda produky obdržely celu řadu ocenění včetně ocenění "Nejlepší výrobek" v soutěži Natural&Organic Awards 2018.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.