Nupreme Chlorella + Spirulina 1500 tablet

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Doplněk stravy se spirulinou a chlorellou v poměru 1:1. Chlorella a spirulina podporují imunitu i celkovou vitalitu organizmu. Spirulina působí jako antioxidant.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120279

Doplněk stravy se spirulinou a chlorellou v poměru 1:1. Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, která v porovnání s ostatními rostlinami obsahuje vysoké množství chlorofylu. Její užívání příznivě ovlivňuje tonus a vitalitu organizmu a podporuje přirozenou obranyschopnost. Sinice spirulina se vyskytuje se převážně v tropických a subtropických jezerech a její označení je odvozeno od tmavě modré barvy. Je bohatá na proteiny a v těle působí jako antioxidant. Spirulina stejně jako chlorela podporuje imunitu i celkovou vitalitu organizmu.

Hlavní vlastnosti:

  • spirulina a chlorela podporují imunitu
  • spirulina a chlorela příznivě ovlivňují vitalitu
  • spirulina působí jako antioxidant

Dávkování

Dospělí: 6-12 tablet 2 x denně. Děti od 3 let: 1-4 tablety denně. Užívejte 15 minut před jídlem, zapijte dostatečným množstvím neperlivé vody.

Složení

50 % sladkovodní řasa Chlorella vulgaris, 50 % sladkovodní sinice Spirulina, bez přídaných látek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.