Dia recepty

  (38)
 • Smoothie pro diabetiky

  Ovoce a zelenina mají v našich jídelníčcích důležité místo. Přečtěte si pár rad, jak zacházet s ovocem při diabetu a vychutnejte si lahodné smoothie nápoje.
  Smoothie pro diabetiky
 • Rýžové placičky s tuňákem a olivami

  Naše rýžové placky s tuňákem a olivami potěší každého, kdo hledá lehký, jednoduchý a osvěžující oběd nebo svačinu. Pohladíte své chuťové pohárky a přitom vám z nich nebude těžko, navíc tak můžete výborně spotřebovat zbytky uvařené rýže.
  Rýžové placičky s tuňákem a olivami
 • Chlebíček s fazolovou pastou, opečenými paprikami a uzenou makrelou

  Lámete si hlavu nad tím, co si přichystat k svačině? Už nemusíte, přinášíme vám totiž inspiraci na originální chlebíčky, které si zamiluje každý člen vaší rodiny.
  Chlebíček s fazolovou pastou, opečenými paprikami a uzenou makrelou
 • Čokoládové ovesné placičky

  Je to dezert ke kávě? Je to sladká snídaně? Je to svačina na cesty? Sladké ovesné placičky mohou být čímkoliv. Díky bohatému obsahu vitamínů, minerálních látek a antioxidantů v ovesných vločkách i v burácích navíc získáte chutnou porci zdravých surovin.
  Čokoládové ovesné placičky
 • Crumble s lesním ovocem

  Crumble je anglický kulinářský termín pro nám v Česku důvěrně známou drobenku. Tento recept se od drobenkového koláče ovšem trošku vzdaluje. Každá porce se peče samostatně v dezertní zapékací mističce a klasické těsto zde nenajdete. Přesto je crumble rece
  Crumble s lesním ovocem
 • Ovocná zmrzlina ze skyru

  Jednoduché věci bývají obvykle nejlepší: rozmixované ovoce a druh mléčného výrobku, který obsahuje minimum tuku a cukru. Severský skyr je skvělou alternativou klasického jogurtu a ocení ho jak diabetici, tak lidé, kteří by rádi shodili nějaké to kilo.
  Ovocná zmrzlina ze skyru
 • Ořechové kuličky z cizrny

  Oslaďte si trochu život, náš tip na další dobrotu se vám bude do pusy kutálet skoro sám. Kuličky z nízkosacharidového cizrnového těsta a ořechů jistě u odpolední kávy potěší všechny mlsouny.
  Ořechové kuličky z cizrny
 • Zmrzlinové jahodové sendviče

  Klasická zmrzlina má doslova raketový glykemický index, ale když si ji vyrobíte doma, a ještě k ní doplníte „dlouhé cukry“, můžete si ji v rozumné porci dopřát také.
  Zmrzlinové jahodové sendviče