844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 1° den SPF15 50ml

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 1° den SPF15 50ml

50080273
Kosmetika
595 Kč
HYALURONOVÉ VYHLAZENÍ chrání před procesy způsobujícími vznik mimických vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+.

Podrobné informace o produktu

HYALURONOVÉ VYHLAZENÍ chrání před procesy způsobujícími vznik mimických vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+.

Denní HYALURONOVÉ VYHLAZENÍ chrání před procesy způsobujícími vznik mimických vrásek pomocí:
  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE – potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Kyseliny hyaluronové – zajišťuje správnou hydrataci pokožky tím, že na jejím povrchu vytvoří ochrannou vrstvu bránící ztrátě vody. Vzhledem ke schopnosti vázat velké množství vody udržuje potřebnou hydrataci tkání, vyplňuje prostory mezi kolagenními vlákny, a zajišťuje tak pružnost a pevnost kůže.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.
Okamžitá hydratace (96 %*) a vyhlazení (93 %*), zlepšení elasticity pokožky (86 %*), redukce mimických vrásek o 17 %*.

 *Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.


Parametry produktu

Značka Clinic way Použiji na Obličej
Forma Krém EAN 5900717570115

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.