844 909 909|info@drmax.cz

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 1° noční 50ml

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 1° noční 50ml

50080274
Kosmetika
595 Kč
HYALURONOVÉ VYHLAZENÍ chrání před procesy způsobujícími vznik mimických vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+.

Podrobné informace o produktu

HYALURONOVÉ VYHLAZENÍ chrání před procesy způsobujícími vznik mimických vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+.
 
Noční HYALURONOVÉ VYHLAZENÍ chrání před procesy způsobujícími vznik mimických vrásek pomocí:
  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE – potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Komplexu hyaluronátu – díky speciálním mikrosférám proniká do hlubších vrstev kůže, kde vstřebává vodu, čímž zvětšuje svůj objem s dvojím efektem: vyplní vrásky zevnitř a vyhladí povrch kůže. Dokonale váže vodu, takže intenzivně hydratuje kůži a její hlubší vrstvy.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.
Zlepšení hydratace pokožky, pružnosti a vyživení (84 %*), pětinásobný nárůst vyživení pokožky*, zlepšení celkového stavu pokožky o 27 %*, redukce mimických vrásek o 23 %*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

Parametry produktu

Značka Clinic way Použiji na Obličej
Forma Krém EAN 5900717570214

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.