Clinic way Denní krém proti vráskám 2° SPF 20 50 ml

Kosmetika

Značka: CLINIC WAY
RETINOIDOVÁ REVITALIZACE bojuje s procesy odpovědnými za vznik elastotických vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 40+

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50080275

RETINOIDOVÁ REVITALIZACE bojuje s procesy odpovědnými za vznik elastotických vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 40+.

Denní RETINOIDOVÁ REVITALIZACE bojuje s procesy odpovědnými za vznik elastotických vrásek pomocí:

  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE– potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Retinoidu – způsobuje remodelaci kolagenních vláken eliminací poškozených vláken a zvýšením množství kolagenu, zejména v oblastech zasažených elastózou.
  • Rozjasňuje skvrny způsobené sluncem a předchází přílišnému vysušování pokožky, takže je kůže pružnější a vrásky méně viditelné.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

Zlepšení hydratace (96 % *), pevnosti (75 % *) a pružnosti (82 % *), snížení diskolorace o 14 %* a vysušení pokožky o 38 %*, redukce elastotických vrásek o 27 %*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.