Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 2° noční 50ml

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 2° noční 50ml

50080276
Kosmetika
645 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu
RETINOIDOVÁ REVITALIZACE bojuje s procesy odpovědnými za vznik elastotických vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 40+

Podrobné informace o produktu

RETINOIDOVÁ REVITALIZACE bojuje s procesy odpovědnými za vznik elastotických vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 40+.
 
Noční RETINOIDOVÁ REVITALIZACE bojuje s procesy odpovědnými za vznik elastotických vrásek pomocí:
  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE– potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Komplexu retinoidu - pomáhá snížit poškození kůže způsobené UV zářením. Stimuluje produkci kolagenu, reguluje proces obnovy pokožky a melanogenezi. Výsledkem je vyšší elastičnost a pružnost, redukce vrásek a zlepšení zabarvení a ochranných funkcí kůže.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.
Zlepšení elasticity a pevnosti (86 %*), zlepšení hydratace o 21 %*, snížení vysušení pokožky o 51 %*, vyhlazení pokožky o 25 %*, redukce elastotických vrásek o 22 %*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.
Parametry produktu

Značka Clinic way Forma Krém
Použiji na Obličej EAN 5900717570511

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.