844 909 909|info@drmax.cz

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 3° den SPF15 50ml

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 3° den SPF15 50ml

50080278
Kosmetika
695 Kč
FYTOHORMONÁLNÍ OMLAZENÍ bojuje s procesy odpovědnými za vznik atrofických vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 50+.

Podrobné informace o produktu

FYTOHORMONÁLNÍ OMLAZENÍ bojuje s procesy odpovědnými za vznik atrofických vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 50+.

Denní FYTOHORMONÁLNÍ OMLAZENÍ bojuje s procesy odpovědnými za vznik atrofických vrásek pomocí:
  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE – potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Fytohormonu – zmírňuje důsledky nedostatku hormonů v kůži tím, že stimuluje produkci kolagenních vláken a zvyšuje hladinu glykosaminoglykanů, zejména kyseliny hyaluronové, jež zodpovídá za optimální úroveň hydratace. Tím se zlepšuje napnutí a pevnost pokožky a redukuje se počet a hloubka atrofických vrásek.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.
Zlepšení hydratace a vyhlazení (86 %*), snížení vysušení pokožky o 35 %*, zvýšení elasticity o 20 %*, redukce atrofických vrásek o 25 %*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

Parametry produktu

Značka Clinic way Použiji na Obličej
Forma Krém EAN 5900717570719

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.