Clinic way Denní krém proti vráskám 4° den SPF20 SPF 20 50 ml

Kosmetika

Značka: CLINIC WAY
PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 60+.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50080280

PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 60+.

Denní PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek pomocí:

  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE– potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Bio-peptidu – stimuluje procesy obnovy a regenerace buněk, jež zodpovídají za správné spojování a uspořádání „základní konstrukce“ škáry (zejména kolagenu I a III). Zvyšuje integritu a kompaktnost pokožky, což přispívá k zostření oválu obličeje a projevy stárnutí jsou méně patrné.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

Okamžité vyhlazení (96 %*) a hydratace (81 %*), redukce diskolorace o 11 %*, obnovení správné pružnosti (85 %*), zlepšení celkového stavu pokožky o 89 %*, redukce gravitačních vrásek o 31%*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.