Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 4° noční 50ml

Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 4° noční 50ml

50080281
Kosmetika
695 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu
PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 60+.

Podrobné informace o produktu

PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 60+.

Noční PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek pomocí:
  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE– potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Komplexu bio-peptidu – stimuluje proces opravy poškození způsobeného stárnutím pokožky. Viditelně posiluje bílkovinné a lipidové struktury odpovědné za normální kompaktnost buněk, elasticitu tkáně, rovnováhu hydratace a ochranu před škodlivými vnějšími vlivy.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.
Hloubková hydratace (88 %*) a regenerace (77 %*), zlepšení pružnosti (92 %*) a snížení ochablosti (77 %*), dvojnásobný nárůst vyživení pokožky*, redukce diskolorace o 16 %*, redukce gravitačních vrásek o 26 %*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

Parametry produktu

Značka Clinic way Forma Krém
Použiji na Obličej EAN 5900717571211

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.