Clotrimazol AL 1% drm.crm.1x20g 1%

Clotrimazol AL 1% drm.crm.1x20g 1%

50002833
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
49 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Clotrimazol AL 1% krém se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí způsobených kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi u dospělých a dětí od 2 let.

Podrobné informace o produktu

Clotrimazol AL 1% krém se používá k léčbě infekcí způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Jedná se o záněty zevních rodidel u žen, záněty žaludu pohlavního údu u mužů a plísňová onemocnění (dermatomykózy), vyskytující se nejčastěji v místech snadné zapářky, které se mohou projevovat zčervenáním, svěděním a někdy i olupováním kůže. Clotrimazol AL 1% krém mohou používat dospělí a děti od 2 let.

Jak se přípravek Clotrimazol AL 1% krém používá:

Při kožních kvasinkových infekcích se krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě obvykle 1-4 týdny podle typu onemocnění. U zánětu zevních rodidel u ženy a zánětu žaludu pohlavního údu u muže se krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě 1-2 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Složení:

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg v 1 g krému.

Dalšími složkami jsou sorbitan-stearát, polysorbát 60, umělá vorvaňovina, cetylstearylalkohol, benzylalkohol, oktyldodekanol, čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Clotrimazol AL 1% krém obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

 

 

Parametry produktu

Značka Clotrimazol AL Způsob užití Vnější
Pro koho Od 2 let Farmakoterapeutická skupina antimykotika
SUKL 65484 EAN 900318

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.