Clotrimazol HBF krém 50g 1%

Clotrimazol HBF krém 50g 1%

50036198
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
72 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Clotrimazol HBF krém se používá k léčbě kožních onemocnění a slizničních infekcí způsobených kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi u dospělých a dětí od 2 let.

Podrobné informace o produktu

Clotrimazol HBF krém se používá k léčbě kožních infekcí způsobených kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Jedná se o záněty zevních rodidel u žen, záněty žaludu pohlavního údu u mužů a plísňová onemocnění (dermatomykózy), vyskytující se nejčastěji v místech snadné zapářky (mezi prsty na nohou, v oblasti třísel, na trupu, na rukou), která se mohou projevovat zčervenáním, svěděním a někdy i olupováním kůže. Clotrimazol HBF krém mohou používat dospělí a děti od 2 let.

Jak se přípravek Clotrimazol HBF krém používá:

Při kožních kvasinkových infekcích se krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě obvykle 1-4 týdny podle typu onemocnění. U zánětu zevních rodidel u ženy a zánětu žaludu pohlavního údu u muže se krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě 1-2 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Složení:

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg v 1 g krému.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, stearomakrogol 100, stearomakrogol 1050, cetylalkohol, lehký tekutý parafín, propylparaben, methylparaben, čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Clotrimazol HBF krém obsahuje propylparaben, methylparaben, propylenglykol a cetylalkohol, které mohou způsobit alergické reakce (např. kontaktní dermatitidu).

 

Příbalový leták / Složení

Parametry produktu

Značka Clotrimazol Způsob užití Vnější
Pro koho Od 2 let SUKL 95284
EAN 8594002959401

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.