Iswari Čokoláda Dark Intense 85% BIO RAW 75 g

Potraviny a nápoje

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

109

Cena za 100 g: 145 Kč

O produktu

Dopřejte svým chuťovým buňkám dobrodružství v podobě opravdové čokolády v nejvyšší kvalitě. Čokoláda Dark Intense je vyrobena z nepražených ekvádorských bobů Arriba Nacional. Obsahuje 85 % kakaové sušiny. Díky šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají v surovině zachovány všechny cenné přírodní látky.

Je oslazena jen kokosovým sirupem, který dodává jemnou kokosovo-karamelovou příchuť. Kokosový sirup se získává ze šťávy květu kokosu a vyznačuje se nízkým glykemickým indexem. To znamená, že hladina cukru v krvi, na rozdíl například od sacharózy, stoupá pozvolna. Čokoláda neobsahuje mléko, lepek, rafinovaná sladidla, sóju ani ztužený tuk.

Složení

Kakaová hmota, kakaové máslo, kokosový sirup, slunečnicový lecitin, vanilkový prášek. Obsah kakaové sušiny (85 %).

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.