Iswari Čokoláda Dark Chilli 80% BIO RAW 75 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Čokoláda z nepražených kakaových bobů a jemnou příchutí chilli. Oslazená přírodním kokosovým sirupem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108087

Dopřejte svým chuťovým buňkám dobrodružství v podobě opravdové čokolády v nejvyšší kvalitě. Pikantní tóny chilli se příjemně doplňují s plnou chutí nepražených ekvádorských bobů Arriba Nacional. Díky šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají v surovině zachovány všechny cenné přírodní látky.

Je oslazena jen kokosovým sirupem, který dodává jemnou kokosovo-karamelovou příchuť. Kokosový sirup se získává ze šťávy květu kokosu a vyznačuje se nízkým glykemickým indexem. To znamená, že hladina cukru v krvi, na rozdíl například od sacharózy, stoupá pozvolna. Čokoláda neobsahuje mléko, lepek, rafinovaná sladidla, sóju ani ztužený tuk.


Složení

Kakaová hmota, kakaové máslo, kokosový sirup, slunečnicový lecitin, chilli (0,5 %). Obsah kakaové sušiny 80 %.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.