Iswari Čokoláda Vanilla - Lucuma BIO RAW 75 g

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

109

Cena za 100 g: 145 Kč

O produktu

Oslaďte si život opravdovou čokoládou z nepražených kakaových bobů, které si díky šetrném zpracování zachovávají všechny cenné přírodní látky. Jemná chuť vanilky a peruánského ovoce lucumy potěší vaše chuťové pohárky. Lucuma je lahodné ovoce zvané Zlatem Inků. Její nevšední chuť připomíná vanilku, karamel a oříšky.

Čokoláda obsahuje 61 % kakaové sušiny a je zpracovávána za nízkých teplot do 42 °C . Je doslazována krystalickým kokosovým cukrem netradičně až v průběhu temperování. Díky tomu získává jemně zrnitou až křupavou texturu, která se na jazyku postupně rozpouští.

Složení

Bio kakaová sušiny (61 %), bio kokosový cukr, bio lucuma prášek (18 %), bio vanilka prášek (1 %), bio slunečnicový lecitin. 

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.