Colafit 120 kostiček + dezinfekce 100 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

499 ušetříte 100 Kč

Původní cena 599 Kč, sleva 17%

O produktu

COLAFIT je oblíbený a uživateli prověřený originální český doplněk stravy s obsahem 99,9 % čistého krystalického kolagenu typu I. Doplňování kolagenu formou vhodného přípravku z lékárny se doporučuje sportovcům nebo těžce fyzicky pracujícím, jejichž pohybový aparát je často nebo neustále vystaven zvýšené zátěži, mohou jej užívat mladí lidé v období růstu nebo naopak senioři pro zachování pohyblivosti. Zejména ženy ocení kolagen při prvních známkách vadnutí pokožky. Kolagen přispěje zároveň i k dobrému stavu nehtů a vlasů.

Měkké kostičky COLAFIT

Colafit se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček, které se snadno užívají i bez zapíjení. Tuto formu uvítají například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit (99,9%) je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí tzv. lyofilizací neboli sušením mrazem. Tento způsob konzervace je založen na sublimaci zmrzlé vody při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání žádných přídatných konzervačních látek. Kolagenové kostičky Colafit mají rozměř přibližně 9x9x6 mm a váží 8 mg, což odpovídá 800 mg kolagenového gelu, v nějž se v žaludku promění. Navíc dezinfekce DCM DEZINFIT 100 ml.

Dávkování

Dospělí užívají 1 kostičku denně, děti půl kostičky denně ráno na lačno minimálně 10 minut před jídlem. Doporučujeme užívat minimálně 2-3 měsíce alespoň 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

Složení

Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I (atelokolagen) čistoty 99,9 % 20 mg, vitamin D (cholekalciferol)- 5 μg (100 % RHP). Barvivo: betakaroten.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

DCM DEZINFIT je biocidní přípravek. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.