Colafit 120 kostiček + dezinfekce 100 ml

Doplněk stravy

Značka: COLAFIT
Čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky. Navíc dezinfekce DCM DEZINFIT 100 ml.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120774

COLAFIT je doplněk stravy, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná.

Měkké kostičky COLAFIT

Colafit je originální český přípravek, který se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček. Tuto formu můžete užívat i bez zapíjení a ocení ji například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit 99,9% je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí tzv. lyofilizací neboli sušením mrazem. Tento způsob konzervace je založen na sublimaci zmrzlé vody při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání konzervačních látek.


Dávkování

Dospělí: 1x denně 1 kostičku Colafitu, ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Děti: 1x denně ½ kostičky. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2-3 měsíce.

Složení

Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I (atelokolagen) čistoty 99,9 % 20 mg, vitamin D (cholekalciferol)- 5 μg (100 % RHP). Barvivo: betakaroten.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

DCM DEZINFIT je biocidní přípravek. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.