Colafit Extra Strong 30 kostiček + dezinfekce 100 ml

Doplněk stravy

Značka: COLAFIT
Čistý krystalický kolagen v extra velkých, měkkých a snadno polykatelných kostičkách obohacený vitaminem D, který je důležitý pro správnou funkci kostí a svalů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120828

Extra dávka kolagenu a vitamin D pro váš pohyb. Přípravek Colafit extra strong obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9% a navíc vitamin D. Kolagen tvoří základní složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná. Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Colafit extra strong je ve formě malých bílých měkkých kostiček, které jsou snadno polykatelné a stravitelné. 1 kostička (20mg) lyofilizovaného kolagenu odpovídá 2000mg kolagenového gelu. Navíc dezinfekce  DCM DEZINFIT 100 ml.


Dávkování

Dospělí užívají 1 kostičku denně, děti půl kostičky denně ráno na lačno minimálně 10 minut před jídlem. Doporučujeme užívat minimálně 2-3 měsíce alespoň 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

Složení

Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I (atelokolagen) čistoty 99,9 % 20 mg, vitamin D (cholekalciferol)- 5 μg (100 % RHP). Barvivo: betakaroten.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

DCM DEZINFIT je biocidní přípravek. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.