516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Akce -12%
Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

50096405
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
149 Kč 169 Kč
Skladem na e-shopu

Coldrex horký nápoj citron s medem je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let (s hmotností nad 50 kg) k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg.

Jak se přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem užívá:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg (odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg) v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, citronové aroma v prášku, medové aroma v prášku, karamelové barvivo (E150), kukuřičný škrob, aspartam, sacharóza.

Upozornění:

Pokud užíváte Coldrex Horký nápoj Citron s medem, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem obsahuje aspartam, sodík a sacharózu. Aspartam je zdrojem fenylalaninu, který může být škodlivý pro pacienty s fenylketonurií. Dále je nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Rada z lékárny:

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Coldrex
SUKL název COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON S MEDEM 750MG/10MG/60MG POR PLV SOL SCC 10
Příchuť Citron
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
Věk dítěte od 15 let
SUKL kód 209711
EAN 8594060895017

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

99 Kč 129 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
129 Kč
Doplněk stravy
229 Kč
Zdravotnický prostředek

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.