Coldrex Horký nápoj Citron s medem 5 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron s medem 5 sáčků

50050775
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
95 Kč

Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku, ucpaný nos, bolesti svalů a kloubů.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg.

Jak se přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem užívá:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg (odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg) v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, citronové aroma v prášku, medové aroma v prášku, karamelové barvivo (E150), kukuřičný škrob, aspartam, sacharóza.

Upozornění:

Pokud užíváte Coldrex Horký nápoj Citron s medem, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol.

Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem obsahuje aspartam, sodík a sacharózu. Aspartam je zdrojem fenylalaninu, který může být škodlivý pro pacienty s fenylketonurií. Dále je nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

 

Parametry produktu

Značka Coldrex Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 15 let Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
SUKL 124911 EAN 8590335006379

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.