516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

50096410
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
129 Kč
Skladem na e-shopu

Snižuje horečku a tlumí bolesti. Uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Tlumí bolesti v krku. Pomáhá posílit imunitní systém.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Junior Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Junior Citron se užívá ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Junior Citron jsou určeny pro děti od 6 do 12 let.

Dávkování:

Děti ve věku 6-12 let užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 3 dny. Přípravek se nepodává dětem mladším než 6 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 300 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg a acidum ascorbicum 20 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, bezvodá kyselina citronová, dihydrátnatrium-citrátu, sušený kukuřičný škrob, citronové aroma (obsahuje: přírodní a přírodně identické aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, butylhydroxyanisol), natrium-cyklamát, sodná sůl sacharinu, kurkumin (E100) a koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Junior Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

Pokud užíváte Coldrex Junior Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol.                                                                                                                

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Rada z lékárny:

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Coldrex
SUKL název COLDREX JUNIOR CITRON 300MG/5MG/20MG POR PLV SOL SCC 10
Příchuť Citron
Farmakoterapeutická skupina Jiná analgetika a antipyretika
Věk dítěte od 6 let
SUKL kód 209726
EAN 8594060895031

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

119 Kč
Doplněk stravy
99 Kč
Zdravotnický prostředek
129 Kč
Doplněk stravy

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.