Coldrex Junior Citron 10 sáčků

Coldrex Junior Citron 10 sáčků

50044573
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
118 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 14 lékárnách
doručíme do 367 lékáren po celé ČR.

Coldrex Junior Citron se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, třesavka, bolest hlavy, bolest v krku, bolesti svalů a kloubů, ucpaný nos u dětí ve věku 6-12 let.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Junior Citron je přípravek proti příznakům nachlazení a chřipky. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Junior Citron se užívá ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Junior Citron jsou určeny pro děti od 6 do 12 let.

Jak se přípravek Coldrex Junior Citron užívá:

Děti ve věku 6-12 let užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 3 dny. Přípravek se nepodává dětem mladším než 6 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 300 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg a acidum ascorbicum 20 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, bezvodá kyselina citronová, dihydrátnatrium-citrátu, sušený kukuřičný škrob, citronové aroma (obsahuje: přírodní a přírodně identické aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, butylhydroxyanisol), natrium-cyklamát, sodná sůl sacharinu, kurkumin (E100) a koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Junior Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

Pokud užíváte Coldrex Junior Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol.

 

 

 

Parametry produktu

Značka Coldrex Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 6 let Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
SUKL 105920 EAN 8590335005570

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.