516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

COLDREX MAXGRIP CITRON 10 sáčků

 COLDREX MAXGRIP CITRON 10 sáčků

COLDREX MAXGRIP CITRON 10 sáčků

50096404
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
179 Kč
Skladem na e-shopu

Coldrex Maxgrip Citron horký nápoj se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku a ucpaný nos.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Maxgrip Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami v jednom sáčku jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 40 mg.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E 100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Maxgrip Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů. 

Kategorie produktu

Parametry

SUKL název COLDREX MAXGRIP CITRON 1000MG/10MG/40MG POR PLV SOL SCC 10
Příchuť Citron
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
Věk dítěte od 15 let
SUKL kód 209734
EAN 8594060895055

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

99 Kč
Zdravotnický prostředek
129 Kč
Doplněk stravy
219 Kč
Registrovaný léčivý přípravek

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.