516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

Akce -17%
Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

50101617
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
149 Kč 179 Kč
Skladem na e-shopu

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce horký nápoj se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolesti svalů a kloubů, ucpaný nos u dospělých od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání a vitamín C. Přípravek Coldrex Maxgrip Lesní ovoce se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem a vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip Lesní ovoce odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Lesní ovoce jsou určeny pro dospělé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Dávkování:

Dospělí od 18 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a dospívající do 18 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E 110), azorubin (E 122), zeleň S (E 142)).

Upozornění:

Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Lesní ovoce, neužívejte současně jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

Rada z lékárny:

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Coldrex
SUKL název COLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE 1000MG/10MG/70MG POR PLV SOL SCC 10 II
Farmakoterapeutická skupina Paracetamol
Forma Sáčky
Věk dítěte od 18 let
SUKL kód 172760
EAN 8594060895079

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

419 Kč
Doplněk stravy
649 Kč
Doplněk stravy
149 Kč 199 Kč
Registrovaný léčivý přípravek

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.