844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce 10 sáčků

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce 10 sáčků

50101617
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
179 Kč
Skladem na e-shopu

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce horký nápoj se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolesti svalů a kloubů, ucpaný nos u dospělých od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání a vitamín C. Přípravek Coldrex Maxgrip Lesní ovoce se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem a vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip Lesní ovoce odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Lesní ovoce jsou určeny pro dospělé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Dávkování:

Dospělí od 18 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a dospívající do 18 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E 110), azorubin (E 122), zeleň S (E 142)).

Upozornění:

Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Lesní ovoce, neužívejte současně jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

Parametry produktu

Značka Coldrex Farmakoterapeutická skupina Paracetamol
Forma Sáčky SUKL kód 172760
EAN 8594060895079

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.