Concept DV7390 160 x 120 cm vyhřívaná deka

Elektronika

Značka: CONCEPT
Deka Concept DV7390 se rychle nahřívá a rovnoměrně rozvádí teplo po celé své ploše. Zpříjemní vám chvilky odpočinku a relaxace.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 299

O produktu

50128637

Ať už chcete příjemně relaxovat, zahřát se nebo ulevit bolavým kloubům a svalům, vyhřívaná deka Concept DV7390 je pro vás jako stvořená. Rychle a rovnoměrně se nahřeje a rozvádí teplo po celé své ploše. Uleví vám od bolesti zad, krku, kloubů, svalů nebo menstruačních bolestí. Deka je vyrobena ze sametově hebkého mikroplyše, který je velice příjemný na dotek a s radostí se do ní zabalíte. Zvlášť ji oceníte při dlouhých zimních večerech nebo v období nachlazení, kdy vás zahřeje lépe, než všechny čaje světa. Skvěle se hodí také jako dárek pro babičku nebo dědu.

Concept DV7390 160 x 120 cm vyhřívaná deka4

Hřejivý a hebký dotek a maximální bezpečnost

Vyhřívaná deka nabízí 3 stupně teploty vyhřívání, které můžete jednoduše měnit. Je skladná, takže si ji můžete vzít s sebou např. na chatu či chalupu. Je vyrobena z hebkého mikroplyše, který je velice příjemný na dotek. Velkou předností je odnímatelný ovladač, po jehož odpojení můžete celou dečku vložit do pračky a vyprat. Dečka je vybavena ochranou proti přehřátí a bezpečnostní funkcí automatického vypnutí, která vypne funkci vyhřívání po 180 minutách nepřetržitého provozu. Nastavíte-li přepínač do polohy 0 (vypnuto) dojde k resetování časovače bezpečnostního vypnutí a dečku můžete opětovně použít.

Hlavní vlastnosti:

  • hebká vyhřívaná deka
  • rozměr 160 x 120 cm
  • 3 stupně teploty vyhřívání

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.