Concept Perfect Air CA1000 čistička vzduchu s ionizátorem

Elektronika

Značka: CONCEPT
Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1000 zajistí čerstvý a svěží vzduch v místnosti do 35 m². Odstraní pyly, prach, roztoče, chlupy, bakterie a další alergeny.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 999

O produktu

50128638

Abyste měli doma zdravý a čistý vzduch bez roztočů, alergenů, smogu a prachu, pořiďte si čističku vzduchu! Concept CA1000 odstraňuje z ovzduší pyl, prach, plísně i bakterie. Vyčistí vzduch v místnosti o velikosti až 35 m² a pomůže vám i zmírnit příznaky alergií. Model CA1000 nabízí tři rychlosti provozu a časovač, kterým můžete nastavit 2, 4 nebo 8 hodin provozu. K dispozici je samozřejmě i režim nepřetržitého čištění.

Concept Perfect Air CA1000 čistička vzduchu s ionizátorem4

Důmyslný systém filtrace

Čistička vzduchu CA1000 se může pochlubit čtyřstupňovou filtrací. Za první stupeň filtrace můžeme považovat přední kryt spotřebiče, který zabrání vašim dětem či mazlíčkům dovnitř cokoli vhodit. Druhý v pořadí je tzv. prachový předfiltr, ten zachycuje prachové částice a alergeny a zároveň chrání HEPA filtr před zanesením. Uhlíkový filtr pohltí pachy ve vzduchu, a dokonce i formaldehyd a benzen. Posledním a nejdůležitějším článkem filtrace je samotný HEPA filtr. Ten zachycuje prach, kouř, pyl, bakterie, viry, plísně a má technicky garantovanou účinnost 99,98 %. Inteligentní indikátor výměny filtrů vám připomene jeho výměnu pomocí kontrolky.

Concept Perfect Air CA1000 čistička vzduchu s ionizátorem5

UV lampa a ionizátor

Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry a plísně. Ionizace je další, velmi důležitou funkcí čističky. Vzduch se ionizuje pomocí elektrického výboje, tzn. zvyšuje množství iontů ve vzduchu, které nám pomáhají jej čistit. Jejich počet má pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost, a hlavně pomáhají v boji proti bolestem hlavy.

Hlavní vlastnosti:

  • čistička vzduchu s ionizátorem
  • do místností o ploše 25 – 35 m²
  • zachytí částice, alergeny, pyl, prachový kouř a srst zvířat
  • zničí bakterie a viry
  • ničí nepříjemný zápach

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.