Concept Perfect Air ZV1000 zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Značka: CONCEPT
Zvlhčovač vzduchu a aromadifuzér Concept Perfect Air ZV1000 vytvoří ve vaší domácnosti ideální prostředí pro zdravé dýchání. Má velmi tichý chod.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
799

O produktu

50128647

Trpíte suchým kašlem, častými nachlazeními nebo celoročními alergiemi? Jedním z důvodů může být suchý vzduch ve vašem bytě či kanceláři. Nízká vlhkost zvyšuje riziko respiračních onemocnění, zhoršuje alergie, astma a může mít vliv na celkovou únavu organismu. Zvlhčovač Concept ZV1000 je ideálním pomocníkem, dokáže totiž rychle zvýšit vlhkost v místnosti a docílit zdravějšího prostředí. Díky velmi tichému provozu můžete zvlhčovač umístit i do ložnice nebo k postýlce vašeho dítěte. 

Concept Perfect Air ZV1000 zvlhčovač vzduchu6

Princip ultrazvukového zvlhčování

Ultrazvukové zvlhčovače patří mezi nejefektivnější a jsou vhodné především tam, kde chcete dosáhnout rychlého účinku. Jejich hlavní výhodou je vysoký výkon a nízká spotřeba. Model ZV1000 má dvě možnosti nastavení intenzity studené páry s výkonem 80 ml/hod nebo 40 ml/hod. Stačí jednoduše naplnit nádržku o objemu 0,7 l a můžete až 10 hodin třeba relaxovat. Zvlhčovač vzduchu je vhodný do místnosti o rozměru cca 15 m².

Klidný spánek pro vaše zdraví

Máte potíže se spánkem, večer se dlouho převalujete a ráno se probouzíte unavení? Nepodceňujte to. Jednou z příčin nekvalitního spánku může být přesušený vzduch v ložnici, který nesvědčí dýchacím cestám a způsobuje chrápání. Ideálním řešením je zvlhčovač vzduchu, který doslova v okamžiku dokáže navodit ideální klima pro váš klidný spánek. Zvlhčovač můžete používat i jako noční světlo. Zamilují si ho zejména děti, které se bojí usínat za tmy, protože navodí velmi příjemnou a jemnou atmosféru. 

Concept Perfect Air ZV1000 zvlhčovač vzduchu4

Hlavní vlastnosti:

  • zvlhčovač vzduchu na ultrazvukovém principu
  • do místnosti o velikosti až 15m²
  • decentní bílé světlo
  • 2 možnosti nastavení intenzity páry
  • doba provozu 7-10 hodin

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.