Concept Perfect Air ZV2000 zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Značka: CONCEPT
Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV2000 vytvoří ideální prostředí pro zdravé dýchání v prostoru až 50m². Nabízí 3 stupně nastavení vlhkosti a 3 stupně rychlosti proudění páry.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 999

O produktu

50128653

Trpíte suchým kašlem, častými nachlazeními nebo celoročními alergiemi? Jedním z důvodů může být suchý vzduch ve vašem bytě či kanceláři. Obecně je známo, že nízká vlhkost zhoršuje životní komfort jako takový. Ideální vlhkost v bytě by měla být mezi 45 – 65 %. Přitom řešení je prosté – zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air ZV2000 zvýší vlhkost v interiéru během pár minut. Ideální je také v topné sezóně, kdy doma převládá přetopený a přesušený vzduch. Díky tichému provozu můžete zvlhčovač umístit i do ložnice nebo k postýlce vašeho děťátka. Navíc má moderní minimalistický design, který sedne do každého interiéru a v případě, že ho zrovna nevyužíváte, nezabere mnoho místa.

Concept Perfect Air ZV2000 zvlhčovač vzduchu7

Princip ultrazvukového zvlhčování

Ultrazvukové zvlhčovače patří mezi nejefektivnější a jsou vhodné především tam, kde chcete dosáhnout rychlého účinku. Jejich hlavní výhodou je vysoký výkon a nízká spotřeba. Model ZV2000 má výkon až 400 ml/hod. a hodí se tedy i do větších místností (cca 50m²). Stačí jednoduše naplnit nádržku o objemu 5 l a můžete až 15 hodin třeba relaxovat.

Nastavte si vlhkost podle individuální potřeby

Stupně vlhkosti můžete nastavit na 45 %, 55 % nebo dokonce 65 % vlhkosti, případně si můžete vybrat i intenzitu mlhy a to hned ze tří stupňů. Automatické zapínání a vypínání vám udrží zvolený stupeň vlhkosti. Při dosažení stupně vlhkosti zvlhčovač automaticky vypne anebo naopak zapne, aby dosáhl požadovaného stupně. Funkci jemného nočního světla, které můžete libovolně využívat, ocení zejména děti, které nerady usínají potmě.

Concept Perfect Air ZV2000 zvlhčovač vzduchu5

Hlavní vlastnosti:

  • zvlhčovač vzduchu do místnosti o velikosti 40-50 m²
  • ultrazvuková technologie
  • 3 stupně rychlosti proudění páry
  • účinný japonský filtr pro zachycení nečistot z vody
  • jemné noční světlo

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.