Concept Real Force VR3510 Perfect Clean Complete Clean Care 2v1 robotický vysavač s mopem

Elektronika

Značka: CONCEPT
Robotický vysavač Concept VR3510 Perfect Clean 2v1 naváděný laserem se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Vysává, vytírá a zvládne v všechny povrchy včetně koberců.
*SLEVA 15 % po vložení kódu VR3510 *SLEVA 15 % platí jen při zadání slevového kódu ve tvaru VR3510 v 1. kroku košíku. Akce platí do 31.08. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

12 999
Dočasně nedostupné

O produktu

50140390

Nechte si s úklidem podlah v domácnosti pomoct od špičkového robota a užívejte si ušetřeného času a bezchybně čistých podlah. Robotický vysavač s mopem Concept VR3510 z řady Perfect Clean je chytře vymyšlený pro váš maximální komfort a pohodlí během úklidu. Je vybaven pokročilým způsobem mapování, který vaši domácnost naskenuje a zároveň rozdělí na jednotlivé místnosti. Dokáže vysávat i vytírat. Díky funkci automatického vysypávání obstará až 2 měsíce běžného úklidu bez nutnosti vysypávání nečistot. Snadno si poradí i s vícepatrovou domácností. Díky vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterii vydrží na jedno nabití až 250 minut práce. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Dokonalá orientace pomocí laseru

Vyspělá laserová navigace LaserTec 2.0 podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu na plánování úklidu. Robot se s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se vrátí do stanice, kde se dobije a zároveň vysype sběrný koš. Vyhnete se tak kontaktu s prachem a po dobu až 2 měsíců nemusíte řešit vysypávání zásobníku. Robot je vybaven třístupňovou filtrační technologií s HEPA filtrem 13, díky které zachytí až 99,9 % částic prachu, pylu, bakterií a virů, takže je ideální i pro domácnosti s alergiky.

Concept VR3510 Perfect Clean Complete Clean Care 2v1 robotický vysavač s mopem66

Vysává a vytírá

Robotický vysavač je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slouží pro běžné vysávání. Připevníte-li na něj mopovací nástavec, můžete vysávat i vytírat najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, střední nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Mopovací nástavec je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

Poradí si se všemi druhy podlah i s chlupy od domácích mazlíčků

Robotický vysavač VR3510 je vybaven 2 hlavními kartáči. Carpet kartáč je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců. PET kartáč uvítají majitelé zvířecích mazlíčků. Zachytí i ten nejjemnější prach, srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání. Dva boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech. Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí a zabraňuje pádu ze schodů. Současně chrání vysavač i nábytek před poškozením. Čidlo rozpozná veškeré překážky, před kterými robot včas zpomalí. Zároveň slouží k detekci skla a černých stěn.

Concept VR3510 Perfect Clean Complete Clean Care 2v1 robotický vysavač s mopem7

Automatické rozdělení místností pro lepší přehlednost

Chytrá funkce ROOMPLAN 3.0 vám ušetří spousty času a zároveň usnadní orientaci ve vaší aplikaci. Automaticky rozdělí zmapované prostory na jednotlivé místnosti, které stačí pojmenovat a uložit. Nemusíte tedy pro každou místnost vytvářet samostatnou zónu. V aplikaci pak stačí označit vybraný pokoj a robot bude vědět, kde je potřeba uklidit. Pomocí aplikace můžete také pro každou místnost nastavit časový plán úklidu, úroveň sacího výkonu a intenzitu dávkování vody. Robot se v nastavený čas spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice.

Dokáže uložit až 5 map, takže si poradí i s vícepatrovou domácností

Robotický vysavač VR3510 je vhodný i pro vícepatrovou domácnost. Každé podlaží nechte zmapovat zvlášť a v aplikaci si je pojmenujte. Tímto způsobem můžete uložit mapy až pro 5 pater. Pokud chcete uklízet v jiném podlaží, než ve kterém se robot nachází, jednoduše ho přeneste, v aplikaci zvolte správnou mapu a spusťte. Výhodou tedy je, že robot si s úklidem poradí, aniž byste museli kupovat další dobíjecí stanici.

Concept VR3510 Perfect Clean Complete Clean Care 2v1 robotický vysavač s mopem5

Jednoduché ovládání pomocí aplikace nebo hlasem

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid a v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. V aplikaci můžete nastavit také jazyk, ve kterém na vás bude robot mluvit, včetně češtiny. Přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home můžete vysavač ovládat i hlasem. A pokud nejste fanoušci moderních technologií nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

Hlavní vlastnosti:

 • navigační technologie LaserTec 2.0
 • prachová základna s automatickým vysypáním prachu
 • 2 v 1: VYSÁVÁ a VYTÍRÁ
 • ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností, plánování úklidu
 • BLDC motor
 • sací síla 3300 Pa (3 úrovně)
 • li-Ion baterie 5200 mAh – až 250 minut provozu
 • aplikace Concept Robot v Češtině (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
 • ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
 • úklid vícepatrových domácností
 • 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální)
 • tichý režim
 • elektronicky řízené vytírání
 • třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13 
 • doba nabíjení 4 - 5 hodiny
 • Hlučnost: 60 – 70 dB

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.