Concept RK4065 1,8 l rychlovarná konvice skleněná

Elektronika

Značka: CONCEPT
Skleněná rychlovarná konvice Concept RK4065 s funkcí regulace teploty má objem 1,8 litru. Disponuje variabilním LED podsvícením pro každou teplotu a řadou bezpečnostních prvků.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

899
Dočasně nedostupné

O produktu

50128718

Hledáte praktickou a bezpečnou konvici, která bude zároveň designovým prvkem ve vaší kuchyni? Skleněná rychlovarná konvice Concept RK4065 o objemu 1,8 litru disponuje všemi těmito vlastnostmi, a navíc funkcí regulace teploty, která vám umožní ohřát vodu přesně na míru vašemu oblíbenému nápoji. Každá teplota ohřevu má jinou barvu LED podsvícení při provozu, což z konvice dělá atraktivní doplněk každého interiéru.

Praktická funkce regulace teploty

Díky regulaci teploty připravíte vodu přesně na míru vašeho oblíbeného nápoje. Stačí jen nastavit tu správnou teplotu v rozmezí od 60 do 100 °C na tlačítku umístěném v horní části rukojeti, a můžete si dopřát čaj nebo kávu jako od profesionálů. V závislosti na zvolené teplotě se rozsvítí jedna z pěti barev podsvícení signalizujících ohřev:

 • 60 °C (zelené podsvícení) pro ohřev dětských kaší, příkrmů a nápojů
 • 70 °C (modré podsvícení) pro přípravu zeleného čaje
 • 80 °C (oranžové podsvícení) vhodné pro přípravu žlutého, bílého či polozeleného čaje
 • 90 °C (fialové podsvícení) například k přípravě instantní kávy
 • 100 °C (červené podsvícení) k příprave černých, ovocných a bylinných čajů nebo turecké kávy

Concept RK4065 1,8 l rychlovarná konvice skleněná5

Praktická je také funkce Keep Warm, která dokáže dlouhodobě udržet teplotu vody. Stisknete tlačítko on/off po dobu tří sekund, poté se rozbliká červená dioda. Konvice bude vodu po dobu dvou hodin přihřívat tak, že termostat sepne vždy, když teplota vody klesne pod 85 °C.

Bezpečnost a kvalita na prvním místě

Konvice je opatřena trojnásobným bezpečnostním systémem: automaticky se vypne po dosažení bodu varu, je vybavena ochranou proti přehřátí při zapnutí bez vody a pokud ji sejmete z podstavce a vrátíte, sama už se nezapne. Konvice je vyrobena z kvalitního, tvrzeného a zdravotně nezávadného borosilikátového skla, které je odolné vůči vysokým teplotám i proti skvrnám. Díky tomuto materiálu má konev dlouhou životnost a snadno se udržuje. 

Jednoduchá obsluha a údržba

Konvice je vybavena zvukovou signalizací při dosažení požadované teploty i světelnou kontrolkou provozu. Má široké hrdlo pro snadné nalévání vody do šálků, otevírá se stiskem tlačítka. Optimálně tvarované ústí konvice vám umožní pohodlně plnit konvici vodou, aniž byste ji museli otevírat. Široké tělo konvice umožňuje její snadné čištění, i sítko proti vodnímu kameni lze snadno vyjmout a umýt. Vaše konvice tak bude pořád zářit. Výhodou podstavce otočného o 360°C je, že konvici můžete na podstavec postavit z jakéhokoli úhlu.

Concept RK4065 1,8 l rychlovarná konvice skleněná6

Hlavní vlastnosti:

 • skleněná rychlovarná konvice z borosilikátového skla
 • objem 1,8 litru
 • funkce regulace teploty (60 – 100 °C)
 • různobarevní LED podsvícení při provozu
 • zvuková signalizace dokončení ohřívání
 • ochrana proti zapnutí bez vody
 • příkon: 1850 – 2200 W, napětí: 220 – 240 V

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.