Concept SM3050 Fresh&Nutri smoothie mixér

Elektronika

Značka: CONCEPT
Nutri&Smoothie mixér Concept SM3050 s příkonem 1 500 W a moderním designem bude skvělým pomocníkem v každé kuchyni.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
3 999

O produktu

50128692

Nutri&Smoothie mixér se stane nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni! Vyniká moderním designem a praktickým ovládáním. Ohromující rychlost (33 000 otáček za minutu) a výkon vám pomohou během okamžiku vytvořit smoothie, polévku, omáčku, dezert z mraženého ovoce nebo třeba rostlinné mléko. Automaticky nastavené programy udělají vše za vás, takže nemusíte přemýšlet nad dobou mixování ani výkonem.

Concept SM3050 Fresh&Nutri smoothie mixér5

Sliderové ovládání a 6 přednastavených programů

Mixér má naprosto intuitivní a jednoduché ovládání. Stačí jemný pohyb prstu, či dotyk na ovládacím panelu a regulujete otáčky či nastavujte program. Senzory rozeznají doteky, i když máte zrovna ruce od mouky nebo těsta. Speciální programy pro RAW stravu plus dva doplňující programy pomůžou s jakýmkoliv nápadem a receptem. Programy: Polévka, kterou mixér ohřeje na 40°C, Smoothie, Ořechy, Zmrzlina z domácího ovoce, Led a Pulse. Samozřejmostí je manuální ovládání a nastavení času mixování.

Excelentní japonské nože a kvalitní provedení

Semínka, mouka, ořechy. Vše během mžiku rozmixuje najemno. Kovové převody maximalizují výkon a životnost mixéru. Tento mixér vám bude sloužit desítky let. Šest speciálních nožů z japonské karbonové oceli se neztupí, ani když mixujete hřebíky. Fakticky vyzkoušeno. Dvoulitrová nádoba, třívrstvé těsnění, víko s otvorem pro ochutnávání za chodu, to vše je vyrobeno z BPA free tritanu. Rychle připravíte smoothie pro celou rodinu nebo návštěvu. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka a odměrka ve víku.

Concept SM3050 Fresh&Nutri smoothie mixér3

Tritanová nádoba

Nádoba mixéru je vyrobená z tritanu, plastu, který nese označení BPA free. Tento plast neobsahuje zdraví škodlivé bisfenoly. Tritan je moderní materiál, který je pevný, ale ve srovnání se sklem lehký. Díky své odolnosti vůči teplu neuvolňuje žádné škodlivé látky. Jeho nejvetší předností je, že neobsahuje BPA - Bisfenol A, což je zdraví škodlivá organická sloučenina, která se používá pri výrobě plastu.

Hlavní vlastnosti:

  • výkonný mixér 
  • 6 přednastavených programů
  • moderní design
  • kvalitní provedení
  • snadné ovládání

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.