Concept SM3381 oranžový smoothie maker

Elektronika

Značka: CONCEPT
Smoothie maker Concept SM3381 s příkonem 500 W vyrobí během chviličky dokonale hladké smoothie. V oranžovém provedení s dokoupitelnými lahvemi různých barev.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
799

O produktu

50128693

V dnešní rychlé době se většina z nás snaží co nejvíce zkrátit čas strávený v kuchyni. Pokud si chcete denně dopřávat lahodnou a zdravou svačinku v podobě smoothie či koktejlu, není nic snazšího, než zvolit Concept SM3381 smoothie maker. Pouhým pootočením lahve během chviličky vykouzlíte nápoj podle svého gusta, pak stačí prohodit nože za víčko a můžete vyrazit do práce, do školy nebo třeba do fitka. Chcete, aby vám smoothie pokaždé ladilo ke kabelce, batohu či oblečení? Jednoduše si vybírejte podle své nálady. Kdykoli si můžete přikoupit všechny barvy lahví, které se vám líbí, protože perfektně padnou do všech modelů smoothie makerů.

Concept SM3384 modrý smoothie maker7

Silák ve své kategorii

Mixér SM3381 se může pochlubit příkonem 500 W a 23 000 otáčkami za minutu, což z něho v jeho kategorii dělá nepřemožitelného siláka. Zaručí vám neobyčejně jemné, až sametové smoothie nebo koktejly, které se budou doslova rozplývat na jazyku. Nezanechává žádné kousky surovin, takže jej ocení také děti a nároční strávníci. Skvěle poslouží i na výrobu dětských příkrmů či kaší.

Bezpečnost nade vše

Pro maximální bezpečnost během užívání má smoothie maker integrovanou bezpečnostní pojistku, která nedovolí spustit mixér, pokud není správně nasazená lahev. Dokonalý komfort zajišťuje samotný povrch mixéru. Spodní část spotřebiče je vyrobena ze speciálního pogumovaného materiálu, díky kterému se během provozu nehne z místa. Lahev mixéru je vybavená protiskluzovým pásem, který vám zajistí komfort při manipulaci s ní.

 Concept SM3381 oranžový smoothie maker6

Tritanový materiál je BPA free

Nádoba mixéru je vyrobená z tritanu, plastu, který nese označení BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraví škodlivé bisfenoly. BPA, neboli Bisfenol A je organická sloučenina, která se používá při výrobě plastů. Je to nebezpečná chemická látka, která může způsobit spoustu zdravotních potíží. Tritan je moderní materiál, který je má všechny výhody skla, ale ve srovnání se ním je lehký a odolný. Díky své odolnosti vůči teplu neuvolňuje žádné škodlivé látky do vašeho nápoje či pokrmu, navíc je odolný proti rozbití nebo poškrábání. Tritan je nejen bezpečný pro vaše zdraví, ale dá se biologicky rozložit, a tím pádem nezatěžuje životní prostředí.

Hlavní vlastnosti:

  • set obsahuje: mixér, 1 mixovací nádouba o objemu 570 ml
  • příkon 500 W
  • hlučnost 80 bD
  • nádoba je vyrobená z tritanu (BPA free)
  • snadná údržba a čištění

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.